,

Haberler

Ukrayna-Rusya Savaşının Deniz Sigortalarına Etkileri Konferansı İstanbul’da Düzenlendi

DEHUKAM tarafından İMEAK Deniz Ticaret Odası ev sahipliğinde 24 Mayıs 2023 tarihinde “Ukrayna-Rusya Savaşı’nın Deniz Sigortalarına Etkileri” konulu Konferans gerçekleştirildi. Konferansa alanın önde gelen akademisyenleri ve sektör temsilcileri katıldı. Konferans, İMEAK DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer KIRAN ile DEHUKAM Yönetim Kurulu Üyesi ve Başaraştırmacısı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in açılış konuşmalarıyla başladı.

Toplamda 3 oturumdan oluşan konferansın 1. oturumunda Prof. Dr. Yücel ACER moderatörlüğünde Doç. Dr. Hacı KARA, Dr. Öğr. Üyesi Melisa KONFİDAN ve Burçak BAŞİPLİKÇİ sunumlarını gerçekleştirdiler.

Konferansın 2. oturumunda Prof. Dr. İsmail DEMİR moderatörlüğünde Prof. Dr. Nil KULA, Prof. Dr. Samim ÜNAN ve Doç. Dr. Nur Jale ECE sunumlarını gerçekleştirdiler.

Konferansın 3. oturumunda Prof. Dr. Nil KULA moderatörlüğünde Doç. Dr. Fevzi TOPSOY, Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül BUĞRA ŞAR ve Arş. Gör. Hakan KOÇAK sunumlarını gerçekleştirdi. Konferansın sonunda DEHUKAM Müdürü Mustafa BAŞKARA konuşmasında tüm konuşmacılara ve katılımcılara teşekkür etti.